Kredyt Konsolidacyjny

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Korzystne kredyty konsolidacyjne dla osób zadłużonych

Ekonomiści przestrzegają często przed zaciąganiem zbyt wielu różnych zobowiązań. Nawet jeśli wysokość poszczególnych rat nie jest wysoka, często ich ilość powoduje, że wpada się w tak zwaną pętlę zadłużenia. Kiedy pojawia się problem ze spłatą bieżących zobowiązań, bierzemy kolejną pożyczkę lub kredyt, aby opłacić raty i zapętlamy się w długach. Pomocą może okazać się kredyt konsolidacyjny, który pozwoli na spłatę całego posiadanego zadłużenia. Klient zyskuje jedną ratę w takiej wysokości, jaką jest w stanie płacić co miesiąc.

Kredyty konsolidacyjne ratują dziś wiele osób, które w inny sposób nie są w stanie poradzić sobie ze swoimi problemami. Dzięki ofercie banku można pozbyć się wszystkich długów i innych rat i odetchnąć ze spokojem. Nie męczą już telefony z działu windykacji lub od komornika. Dodatkowo, oferty kredytów konsolidacyjnych są zwykle bardziej korzystne i można liczyć na niewysokie oprocentowanie oraz długi okres kredytowania. Oczywiście, nawet w przypadku takiego kredytu na spłatę zadłużenia bank potrzebuje potwierdzenia, że klient będzie w stanie spłacić swoje zadłużenie, a więc posiada odpowiednią zdolność kredytową. Każdy z banków ma swoje własne metody weryfikacji klientów. Dla niektórych wystarczy, żeby nie znajdowali się w zbyt wielu bazach dłużników.

  • Dopasuj kredyt konsolidacyjny do swoich potrzeb i odetchnij z ulgą

Długi i wierzyciele, którzy się o nie upominają potrafią przysporzyć siwych włosów. Taka sytuacja bardzo często kosztuje dłużnika sporo nerwów i nieprzespanych nocy. Zanim będzie za późno i całkiem stracisz zdolność kredytową, masz szansę na wyjście z opresji i skorzystania z oferty konsolidacji swojego zadłużenia. Wystarczy, że wskażesz wszystkie inne zobowiązania, a bank spłaci je w Twoim imieniu lub przeleje gotówkę na Twój rachunek bankowy. Pierwsza opcja jest lepszym rozwiązaniem, jeśli obawiasz się, że skorzystasz z gotówki i nie spłacisz wszystkich długów. Na koniec pozostaje jedynie rzetelnie spłacać kolejne raty swojego kredytu konsolidacyjnego.

Dzięki pomocy Usługeo znajdziesz kredyt konsolidacyjny, który na pewno pomoże Ci wyjść z opresji. Wystarczy, że wskażesz nam swoją orientacyjną lokalizację i opiszesz na jakim kredycie konsolidacyjnym Ci zależy. Nasi pracownicy dokonają selekcji ofert i przedstawimy Ci tylko tę dopasowaną do Twoich życzeń. Możesz liczyć na oferty najlepszych doradców kredytowych z Twojej okolicy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny