Kredyt Inwestycyjny

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Poznaj najkorzystniejsze oferty kredytów inwestycyjnych

  Dzisiaj banki prezentują szeroką gamę produktów finansowych dla różnego rodzaju klientów. Jednym z nich jest kredyt inwestycyjny, na który może zdecydować się przede wszystkim przedsiębiorca, ale również klient indywidualny. Zwykle jednak kredyty inwestycyjne biorą firmy, które chcą zwiększać swoje magazyny, linie produkcyjne, kupować nowe maszyny, czy też pojazdy. Inwestycja ma na celu znaczne powiększenie wartości majątku trwałego, ale może być to także majątek w postaci akcji w przedsiębiorstwie, czy udziałów w spółce. Kupując daną rzecz liczymy na to, że będzie to korzystna inwestycja przynosząca nam później realne dochody.

  Banki udzielające kredytów inwestycyjnych coraz częściej wymagają od wnioskodawcy wykazania wkładu własnego na inwestycję. W zależności od wysokości zaciąganego zobowiązania oraz kosztów całej inwestycji, trzeba być przygotowanym na wpłatę konkretnej sumy. Na kredyty inwestycyjne decydują się jednak zwykle osoby o trzeźwym podejściu do rynków finansowych, wiedzące, że mogą sobie pozwolić na taki wydatek i konieczność opłacania comiesięcznych rat kredytu w późniejszym czasie.

  Kredyt inwestycyjny skrojony na miarę Twoich indywidualnych potrzeb

  Jeśli chcesz zainwestować w rozwój swojej firmy lub wzbogacić się na wykupieniu udziałów w wybranej spółce, dobry kredyt inwestycyjny z pewnością Ci w tym pomoże. Nie musisz jednak tracić swojego czasu na porównywaniu różnych ofert, ponieważ Usługeo zrobi to za Ciebie. Zamów u nas usługę podając nam swoją lokalizację, a my porównamy różne oferty, wybierzemy tylko te z Twojej okolicy i wskażemy Ci najkorzystniejszą opcję. Udostępnimy Ci oferty zarówno banków, jak i profesjonalnych doradców pracujących w sektorze bankowym, którzy są w stanie znaleźć najlepszą ofertę kredytu inwestycyjnego dla Ciebie.

  Nie obawiaj się, ponieważ dobrze dopasowany kredyt inwestycyjny o ratach możliwych do spłaty w różnych sytuacjach to najlepsza forma finansowania rozwoju Twojej firmy. Trzeba inwestować, aby móc pomnażać swoje oszczędności i wzbogacać się. Rosnący majątek firmy to jednocześnie rosnący majątek jej właścicieli.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny