Kredyt Inwestycyjny

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Poznaj najkorzystniejsze oferty kredytów inwestycyjnych

Dzisiaj banki prezentują szeroką gamę produktów finansowych dla różnego rodzaju klientów. Jednym z nich jest kredyt inwestycyjny, na który może zdecydować się przede wszystkim przedsiębiorca, ale również klient indywidualny. Zwykle jednak kredyty inwestycyjne biorą firmy, które chcą zwiększać swoje magazyny, linie produkcyjne, kupować nowe maszyny, czy też pojazdy. Inwestycja ma na celu znaczne powiększenie wartości majątku trwałego, ale może być to także majątek w postaci akcji w przedsiębiorstwie, czy udziałów w spółce. Kupując daną rzecz liczymy na to, że będzie to korzystna inwestycja przynosząca nam później realne dochody.

Banki udzielające kredytów inwestycyjnych coraz częściej wymagają od wnioskodawcy wykazania wkładu własnego na inwestycję. W zależności od wysokości zaciąganego zobowiązania oraz kosztów całej inwestycji, trzeba być przygotowanym na wpłatę konkretnej sumy. Na kredyty inwestycyjne decydują się jednak zwykle osoby o trzeźwym podejściu do rynków finansowych, wiedzące, że mogą sobie pozwolić na taki wydatek i konieczność opłacania comiesięcznych rat kredytu w późniejszym czasie.

Kredyt inwestycyjny skrojony na miarę Twoich indywidualnych potrzeb

Jeśli chcesz zainwestować w rozwój swojej firmy lub wzbogacić się na wykupieniu udziałów w wybranej spółce, dobry kredyt inwestycyjny z pewnością Ci w tym pomoże. Nie musisz jednak tracić swojego czasu na porównywaniu różnych ofert, ponieważ Usługeo zrobi to za Ciebie. Zamów u nas usługę podając nam swoją lokalizację, a my porównamy różne oferty, wybierzemy tylko te z Twojej okolicy i wskażemy Ci najkorzystniejszą opcję. Udostępnimy Ci oferty zarówno banków, jak i profesjonalnych doradców pracujących w sektorze bankowym, którzy są w stanie znaleźć najlepszą ofertę kredytu inwestycyjnego dla Ciebie.

Nie obawiaj się, ponieważ dobrze dopasowany kredyt inwestycyjny o ratach możliwych do spłaty w różnych sytuacjach to najlepsza forma finansowania rozwoju Twojej firmy. Trzeba inwestować, aby móc pomnażać swoje oszczędności i wzbogacać się. Rosnący majątek firmy to jednocześnie rosnący majątek jej właścicieli.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny