Kredyt i Finansowanie

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Zapewnij sobie korzystne finansowanie swoich planów

Nawet dobrze prosperujący biznesmeni i duże firmy zaciągają dziś zobowiązania finansowe. Dlaczego kredyty cieszą się tak dużą popularnością? Ponieważ nikt nie chce pozbywać się majątku, który można dalej inwestować, a zaciągając kredyt w banku można wcale nie narażać się na bardzo wysokie koszty, jeśli jego spłata zostanie odpowiednio zaplanowana.

Kredyt i finansowanie sporej inwestycji to trudna decyzja, dlatego przed jej podjęciem warto zdecydować się na rozmowę z doradcą specjalizującym się w kredytach. Taka osoba doskonale zna rynki i wie, w jakiej są sytuacji. Poza tym, powinna zapoznać się z sytuacją w konkretnej branży i udzielić swojej pomocy. Zwykle jest w stanie znaleźć przynajmniej kilka korzystnych ofert kredytów i zapewnić finansowanie każdej przemyślanej inwestycji. Specjaliści w zakresie kredytów współpracują zarówno z indywidualnymi klientami, jak i całymi firmami i ich właścicielami.

  • Kredyt jako sposób na sfinansowanie planów

Niezależnie od tego, czy planujesz zakup samochodu, mieszkania, czy może chcesz posłać dziecko na studia, kredyt może posłużyć Ci jako sposób sfinansowania takich planów. Ważne, abyś posiadał zdolność kredytową na taką sumę, jakiej potrzebujesz lub był w stanie przedstawić poręczyciela. Liczy się również historia kredytowa oraz wiele innych czynników. Najtrudniej jest uzyskać duży kredyt hipoteczny, jak również kredyty firmowe, ponieważ te wymagają sporej ilości formalności do dopełnienia. Na szczęście profesjonalni doradcy są w stanie bardzo pomóc swoim klientom i wskazać, jak szybko naprawić swoją sytuację w banku.

Poszukując specjalistów z dziedziny kredyt i finansowanie skorzystaj z wygodnej opcji zamawiania usługi w naszym serwisie. Napisz nam, gdzie ma zostać wykonana usługa lub gdzie mieszkasz albo prowadzisz firmę oraz jakiego kredytu potrzebujesz. Nie musisz podawać żadnych innych informacji, ponieważ te wskażesz już w bezpośrednim kontakcie z bankiem lub doradcą, którego Ci zapewnimy. Zyskasz oferty tylko sprawdzonych firm i instytucji, a każda z nich będzie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do współpracy z nami!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny