Kredyt Hipoteczny

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Znajdź kredyt hipoteczny na najkorzystniejszych warunkach

Zakup nieruchomości takiej jak mieszkanie, czy dom, a nawet działka to bardzo często kwestia konieczności zaciągnięcia kredytu. Nawet osoby o zasobnych portfelach wolą kupować na kredyt niż tracić wszystkie swoje oszczędności. Obecnie kredyty hipoteczne udzielane są w Polsce na dość dogodnych warunkach, dlatego z punktu widzenia finansowego nie jest to rozwiązanie złe. Oczywiście, taki kredyt pod hipotekę to zobowiązanie często na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. 

Bank musi wziąć pod uwagę wiek kredytobiorcy, ponieważ starszym osobom nie udziela się kredytów na okres lat na przykład trzydziestu, podczas gdy młode mogą starać się właśnie o takie kredyty hipoteczne i kupić mieszkanie już na początku swojej drogi zawodowej. Coraz więcej osób decyduje się na taki krok, jeśli tylko pozwalają im na to osiągane dochody. Naturalnie, kredytodawca czyli bank bierze pod uwagę kwestie takie, jak rodzaj zawartej umowy z pracodawcą, jej okres trwania, historię kredytową, czy posiadane inne zobowiązania.

  • Kredyty hipoteczne dopasowane do potrzeb klientów

Dzisiaj banki wychodzą naprzeciw swoim klientom, ponieważ często to one ich poszukują. Zdarza się, że można negocjować z bankiem warunki kredytu hipotecznego i mieć wpływ na wysokość oprocentowania i rat. Jeśli dopomaga w tym doradca kredytowy, który specjalizuje się w produktach takich jak kredyt hipoteczny, można liczyć na to, że dodatkowo wywalczy obniżenie wysokości całej kwoty do spłaty. Bank może obniżyć bowiem prowizję za udzielenie takiego zobowiązania.

Jeśli szukasz dobrego kredytu hipotecznego, na który będzie Cię stać i który pozwoli Ci jednocześnie na zakup własnej działki, budowę domu, czy zakup mieszkania, na Usługeo znajdziesz fachową pomoc. Zamów u nas usługę i napisz nam dokładnie, na jakim kredycie Ci zależy i jak chciałbyś go spłacać. Otrzymasz od nas oferty banków, jak również profesjonalnych doradców, którzy pomogą Ci uzyskać kwotę, o jakiej marzysz na najkorzystniejszych warunkach. Oszczędzasz w ten sposób sporo czasu i zyskujesz ogłoszenia tylko ze swojego regionu. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny