Kredyt Gotówkowy 

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Najlepsze oferty kredytów gotówkowych dostępne dla Ciebie

Potrzebujesz gotówki na jakiś cel i chcesz korzystnie ją pożyczyć? Zależy Ci na uczciwych warunkach i niskim oprocentowaniu oraz możliwości spłaty zobowiązania w wygodnych ratach? Dzięki Usługeo znajdziesz odpowiedni kredyt gotówkowy dla siebie. Wystarczy, że zamówisz usługę, wskażesz nam jakiego kredytu poszukujesz i w jakim mieście mieszkasz. W zamian otrzymasz tylko aktualne oferty banków i doradców kredytowych ze swojej okolicy. Oszczędzisz czas na przeszukiwanie ofert, które nie są dla Ciebie odpowiednie.

Banki oferują dziś kredyty gotówkowe na różne cele – konsumpcyjne, na zakup samochodu, czy konsolidacyjne. Najważniejsze dla banku jest to, jaka jest Twoja obecna sytuacja finansowa oraz historia. Każdy bank weryfikuje swojego klienta w Biurze Informacji Kredytowej i innych bazach, aby sprawdzić, czy ten w rzetelny sposób spłaca inne zobowiązania. W zależności od wysokości kredytu, możesz zostać poproszony o dostarczenie zaświadczenia od swojego pracodawcy o osiąganych dochodach, czy innego dokumentu. Coraz częściej o kredyt możesz też zawnioskować online i w ten sposób dopełniasz wszelkich formalności, a dokumenty do podpisania przywozi Ci kurier.

  • Kredyt gotówkowy z wygodną spłatą w ratach

Najważniejsze to dokonanie oceny swoich możliwości płatniczych. Nawet jeśli bank jest gotowy pożyczyć Ci określoną sumę pieniędzy, Ty musisz mieć pewność, że miesięczna wysokość rat do spłaty nie jest zbyt wysoka. Niekiedy lepiej zdecydować się na nieco mniejszy kredyt, ale spać spokojnie co miesiąc. Kredyt gotówkowy otrzymasz na swój rachunek bankowy. Istnieją dwie opcje spłaty – możesz dokonywać przelewów na tak zwane konto techniczne utworzone do kredytu lub bank samodzielnie pobierze środki z Twojego rachunku.

Każdy bank ma swoją własną politykę udzielania kredytów gotówkowych, jak i ich spłaty. Niektóre z nich mają dogodne rozwiązania dla osób, u których pojawiają się przejściowe problemy ze spłatą, podczas gdy inne bardzo rygorystycznie podchodzą do tych kwestii i natychmiast rozpoczynają proces odzyskiwania długu. Powinieneś brać to pod uwagę dokonując oceny przedstawionych przez nas ofert.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny