Kredyt Firmowy

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Korzystne kredyty dla firm na dogodnych warunkach

Każda firma chce się prężnie rozwijać i powiększać swoje zasoby. Dlatego produkty bankowe takie jak kredyt firmowy cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno wśród dużych, jak i małych przedsiębiorców. Zwykle taki kredyt zaciąga się, aby zwiększyć swój majątek i stworzyć nowe możliwości zarobkowe. Niekiedy jednak firmy decydują się na kredyt obrotowy, czyli taki, z którego środki przeznacza się na bieżące płatności związane z życiem firmy.

Kredyty firmowe bardzo różnią się od siebie warunkami, w zależności od tego, na jaki cel są zaciągane, jaki jest majątek firmy i jej obecna sytuacja na rynku, ale też od stanu całej branży, w której ona działa. Nie zawsze jest więc łatwo uzyskać kredyt firmowy spełniający wszystkie wymagania. Banki bardzo dokładnie zapoznają się ze sprawozdaniami finansowymi, rozliczeniami i stanem rachunków firmowych.

  • Kredyt firmowy dopasowany do Twoich potrzeb

Jeśli Twoja firma potrzebuje kredytu na dowolny cel – zakup nieruchomości, uruchomienie nowej linii produkcyjnej, remont lokalu, czy spłatę swoich zobowiązań, nie wahaj się i skorzystaj z pomocy Usługeo. Nasz serwis pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszy kredyt firmowy, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Możemy też wskazać Ci pobliskiego doradcę kredytowego cieszącego się dużym zaufaniem i renomą. Taka osoba doskonale wie, jakie kredyty firmowe oferowane są obecnie w bankach i z pewnością okaże się być pomocna w znalezieniu oferty.

Oszczędzasz czas i otrzymujesz pakiet ofert usługodawców, którzy są sprawdzeni i cieszą się bardzo dobrą opinią. Bardzo dbamy o to, aby nasz serwis podejmował współpracę tylko z partnerami, którzy są pewni. Znajdź kredyt firmowy na swoich warunkach i spełniaj kolejne cele swojej firmy w drodze na sam szczyt. Do współpracy zapraszamy zarówno duże firmy, jak i te mniejsze oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Dla każdego banki posiadają odrębną ofertę kredytów firmowych.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny