Kredyt bez BIK 

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Dzięki Usługeo znajdziesz oferty kredytów bez BIK dla ratowania swoich finansów

Banki oferują dziś kredyty osobom o rożnym statusie majątkowym. Dla takiej instytucji istotne jest, aby klient miał możliwość spłaty zobowiązania, a każdy z banków w inny sposób dokonuje oceny zdolności kredytowej. Zwykle pod uwagę bierze się informacje zawarte w Biurze Informacji Kredytowej. Jest to instytucja uprawniona do prowadzenia scoringu każdego klienta i nadaje mu punkty w razie regularnej spłaty zobowiązań lub odejmuje je, jeśli ten nie dba o spłatę wierzytelności.

Niektóre banki oferują kredyt bez BIK i sprawdzają wówczas swoich wnioskodawców w innych bazach i rejestrach jak ERIF, czy Biuro Informacji Gospodarczej. Wiele zależy tu od sumy pożyczanych środków. Jeśli ktoś chce pożyczyć od banku kilka tysięcy złotych, wówczas może skorzystać z takiej opcji. Zapewne nie będzie również potrzebne zaświadczenie o wysokości osiąganych dochodów i ich źródle.

  • Kredyty bez BIK dla osób zadłużonych

Osoby poszukujące kredytu bez konieczności sprawdzania w BIK zwykle wiedzą, że nie spłacały dotychczasowych rat regularnie i instytucja ta ocenia ich dość nisko. Kredyty bez BIK bywają ich jedynym dobrym rozwiązaniem. Jeśli bank nie zdecyduje się pożyczyć takiej osobie środków, być może pokusi się o zaciągnięcie chwilówki, czyli krótkoterminowej pożyczki, która ma bardzo wysokie koszty. Raty w banku to stanowczo lepszy pomysł, a pomagają również zyskać nowe pozytywne punkty w BIK.

Szukając kredytu bez weryfikacji w BIK możesz liczyć na naszą pomoc. Wystarczy, że zamówisz usługę kredyt bez BIK, podasz nam swoją lokalizację i napiszesz, jakiego kredytu szukasz. Postaramy się przejrzeć wszystkie opcje naszych partnerów i przedstawimy tą najkorzystniejszą dla Ciebie. Oszczędzisz w ten sposób wiele czasu i będziesz miał pewność, że korzystasz z ofert sprawdzonych i rzetelnych instytucji finansowych lub doradców kredytowych o bogatym doświadczeniu. Zamów usługę już dziś i ciesz się tanim kredytem bez dodatkowych formalności i obowiązkowej weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny