Kredyt bez BIK 

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

10 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Dzięki Usługeo znajdziesz oferty kredytów bez BIK dla ratowania swoich finansów

Banki oferują dziś kredyty osobom o rożnym statusie majątkowym. Dla takiej instytucji istotne jest, aby klient miał możliwość spłaty zobowiązania, a każdy z banków w inny sposób dokonuje oceny zdolności kredytowej. Zwykle pod uwagę bierze się informacje zawarte w Biurze Informacji Kredytowej. Jest to instytucja uprawniona do prowadzenia scoringu każdego klienta i nadaje mu punkty w razie regularnej spłaty zobowiązań lub odejmuje je, jeśli ten nie dba o spłatę wierzytelności.

Niektóre banki oferują kredyt bez BIK i sprawdzają wówczas swoich wnioskodawców w innych bazach i rejestrach jak ERIF, czy Biuro Informacji Gospodarczej. Wiele zależy tu od sumy pożyczanych środków. Jeśli ktoś chce pożyczyć od banku kilka tysięcy złotych, wówczas może skorzystać z takiej opcji. Zapewne nie będzie również potrzebne zaświadczenie o wysokości osiąganych dochodów i ich źródle.

  • Kredyty bez BIK dla osób zadłużonych

Osoby poszukujące kredytu bez konieczności sprawdzania w BIK zwykle wiedzą, że nie spłacały dotychczasowych rat regularnie i instytucja ta ocenia ich dość nisko. Kredyty bez BIK bywają ich jedynym dobrym rozwiązaniem. Jeśli bank nie zdecyduje się pożyczyć takiej osobie środków, być może pokusi się o zaciągnięcie chwilówki, czyli krótkoterminowej pożyczki, która ma bardzo wysokie koszty. Raty w banku to stanowczo lepszy pomysł, a pomagają również zyskać nowe pozytywne punkty w BIK.

Szukając kredytu bez weryfikacji w BIK możesz liczyć na naszą pomoc. Wystarczy, że zamówisz usługę kredyt bez BIK, podasz nam swoją lokalizację i napiszesz, jakiego kredytu szukasz. Postaramy się przejrzeć wszystkie opcje naszych partnerów i przedstawimy tą najkorzystniejszą dla Ciebie. Oszczędzisz w ten sposób wiele czasu i będziesz miał pewność, że korzystasz z ofert sprawdzonych i rzetelnych instytucji finansowych lub doradców kredytowych o bogatym doświadczeniu. Zamów usługę już dziś i ciesz się tanim kredytem bez dodatkowych formalności i obowiązkowej weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk