Kredyt bez BIK 

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Dzięki Usługeo znajdziesz oferty kredytów bez BIK dla ratowania swoich finansów

  Banki oferują dziś kredyty osobom o rożnym statusie majątkowym. Dla takiej instytucji istotne jest, aby klient miał możliwość spłaty zobowiązania, a każdy z banków w inny sposób dokonuje oceny zdolności kredytowej. Zwykle pod uwagę bierze się informacje zawarte w Biurze Informacji Kredytowej. Jest to instytucja uprawniona do prowadzenia scoringu każdego klienta i nadaje mu punkty w razie regularnej spłaty zobowiązań lub odejmuje je, jeśli ten nie dba o spłatę wierzytelności.

  Niektóre banki oferują kredyt bez BIK i sprawdzają wówczas swoich wnioskodawców w innych bazach i rejestrach jak ERIF, czy Biuro Informacji Gospodarczej. Wiele zależy tu od sumy pożyczanych środków. Jeśli ktoś chce pożyczyć od banku kilka tysięcy złotych, wówczas może skorzystać z takiej opcji. Zapewne nie będzie również potrzebne zaświadczenie o wysokości osiąganych dochodów i ich źródle.

  • Kredyty bez BIK dla osób zadłużonych

  Osoby poszukujące kredytu bez konieczności sprawdzania w BIK zwykle wiedzą, że nie spłacały dotychczasowych rat regularnie i instytucja ta ocenia ich dość nisko. Kredyty bez BIK bywają ich jedynym dobrym rozwiązaniem. Jeśli bank nie zdecyduje się pożyczyć takiej osobie środków, być może pokusi się o zaciągnięcie chwilówki, czyli krótkoterminowej pożyczki, która ma bardzo wysokie koszty. Raty w banku to stanowczo lepszy pomysł, a pomagają również zyskać nowe pozytywne punkty w BIK.

  Szukając kredytu bez weryfikacji w BIK możesz liczyć na naszą pomoc. Wystarczy, że zamówisz usługę kredyt bez BIK, podasz nam swoją lokalizację i napiszesz, jakiego kredytu szukasz. Postaramy się przejrzeć wszystkie opcje naszych partnerów i przedstawimy tą najkorzystniejszą dla Ciebie. Oszczędzisz w ten sposób wiele czasu i będziesz miał pewność, że korzystasz z ofert sprawdzonych i rzetelnych instytucji finansowych lub doradców kredytowych o bogatym doświadczeniu. Zamów usługę już dziś i ciesz się tanim kredytem bez dodatkowych formalności i obowiązkowej weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny