Kosztorys Budowlany

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Zamów kosztorys budowlany i uzyskaj dokładną wycenę robót

Kosztorys budowlany często uznawany jest za jeden z najważniejszych dokumentów, który związany jest z procesem budowy. Przygotowywany jest on na bazie projektu jeszcze przed rozpoczęciem robót, ale można wykonać go także na późniejszych etapach realizacji inwestycji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile wyniosą koszty budowy, kosztorys jest niezbędny!

Dokument jak kosztorys budowlany jest zaliczany do kategorii dokumentów finansowych, które zawierają informacje dotyczące kosztów wykonania danej inwestycji budowlanej na bazie przedmiaru lub obmiaru robót. Kosztorysy budowlane dzieli się na różne kategorie, w tym na kosztorysy inwestorskie, kosztorysy ofertowe, kosztorysy zamienne oraz kosztorysy powykonawcze.

W kosztorysach budowlanych uwzględnia się różne rodzaje wydatków dotyczących realizowanych inwestycji. Są one dzielone na pięć głównych grup, a mianowicie na: koszty związane z wykonaniem projektu budowlanego i formalnościami, koszty dotyczące budowy konstrukcji, koszty dachu, koszty stolarki, a także koszty wykończenia wnętrz.

  • Skorzystaj z pomocy najlepszych kosztorysantów

Za pomocą kosztorysu budowlanego można nie tylko samodzielnie sprawdzić koszty związane z realizacją inwestycji. Również dokument ten wymagany jest przez inne instytucje, między innymi przez banki w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny czy inwestycyjny czy też przy składaniu wniosków o różne dofinansowania i dotacje. Na podstawie kosztorysu wykonuje się również harmonogramy robót, ustala zużycie nakładów – materiałów, sprzętu oraz robocizny.

Wykonanie kosztorysu budowlanego jest możliwe samodzielnie, na przykład za pomocą programów komputerowych, ale prace warto powierzyć specjalistom w tym zakresie – kosztorysantom. Przygotowany przez kosztorysanta dokument będzie zawierał wszystkie wymagane informacje, będzie dokładny i kompletny.

Jeżeli chcesz skorzystać z usług profesjonalnego kosztorysanta, razem z naszym serwisem możesz natychmiast uzyskać dostęp do doświadczonych specjalistów!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny