Kosztorys Budowlany

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Uslugeo.pl. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: email kontakt@uslugeo.pl

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Zamów kosztorys budowlany i uzyskaj dokładną wycenę robót

  Kosztorys budowlany często uznawany jest za jeden z najważniejszych dokumentów, który związany jest z procesem budowy. Przygotowywany jest on na bazie projektu jeszcze przed rozpoczęciem robót, ale można wykonać go także na późniejszych etapach realizacji inwestycji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile wyniosą koszty budowy, kosztorys jest niezbędny!

  Dokument jak kosztorys budowlany jest zaliczany do kategorii dokumentów finansowych, które zawierają informacje dotyczące kosztów wykonania danej inwestycji budowlanej na bazie przedmiaru lub obmiaru robót. Kosztorysy budowlane dzieli się na różne kategorie, w tym na kosztorysy inwestorskie, kosztorysy ofertowe, kosztorysy zamienne oraz kosztorysy powykonawcze.

  W kosztorysach budowlanych uwzględnia się różne rodzaje wydatków dotyczących realizowanych inwestycji. Są one dzielone na pięć głównych grup, a mianowicie na: koszty związane z wykonaniem projektu budowlanego i formalnościami, koszty dotyczące budowy konstrukcji, koszty dachu, koszty stolarki, a także koszty wykończenia wnętrz.

  • Skorzystaj z pomocy najlepszych kosztorysantów

  Za pomocą kosztorysu budowlanego można nie tylko samodzielnie sprawdzić koszty związane z realizacją inwestycji. Również dokument ten wymagany jest przez inne instytucje, między innymi przez banki w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny czy inwestycyjny czy też przy składaniu wniosków o różne dofinansowania i dotacje. Na podstawie kosztorysu wykonuje się również harmonogramy robót, ustala zużycie nakładów – materiałów, sprzętu oraz robocizny.

  Wykonanie kosztorysu budowlanego jest możliwe samodzielnie, na przykład za pomocą programów komputerowych, ale prace warto powierzyć specjalistom w tym zakresie – kosztorysantom. Przygotowany przez kosztorysanta dokument będzie zawierał wszystkie wymagane informacje, będzie dokładny i kompletny.

  Jeżeli chcesz skorzystać z usług profesjonalnego kosztorysanta, razem z naszym serwisem możesz natychmiast uzyskać dostęp do doświadczonych specjalistów!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny