Konwoje i Inkaso

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Postaw na bezpieczny transport gotówki i wartościowych przedmiotów

  Gdy należy przewieźć sporą sumę pieniędzy lub też inne przedmioty przedstawiające sobą wysoką wartość, lepiej nie kusić losu i skorzystać z usług profesjonalnych firm ochroniarskich. Mogą one zaoferować obsługę typu konwoje i inkaso, która polega na konwojowaniu ważnych ładunków, w tym także pieniędzy, aby mogły one bezpiecznie dotrzeć do celu. Chcesz zlecić taką obsługę? Sprawdź najlepsze firmy w swoim regionie za pomocą naszego serwisu internetowego Usługeo!

  Świadczone przez firmy ochroniarskie usługi jak konwoje i inkaso polegają na odpowiednim zabezpieczeniu przewozu mienia przez uzbrojonych pracowników firmy ochroniarskiej. Są oni wyposażeni w broń palną, mają założone kamizelki kuloodporne, posiadają hełmy zabezpieczające. Również pozostają w stałej łączności pomiędzy sobą oraz pracownikami agencji ochrony. Przewóz odbywa się również za pomocą odpowiednio przygotowanego do tego celu samochodu, aby cenny ładunek mógł uzyskać maksymalny poziom zabezpieczenia.

  • Zleć konwoje i inkaso sprawdzonym firmom w Twoim mieście

  Gdy prowadzona przez Ciebie działalność wymaga odpowiedniej ochrony wartościowych przedmiotów, w takim przypadku warto podjąć współpracę z agencjami ochroniarskimi specjalizującymi się w konwojowaniu oraz w inkaso. Agencje te mogą wówczas zaoferować pełne wsparcie, między innymi przy przewozie znacznych ilości gotówki z banków i innych instytucji finansowych, przy ochronie towarów wartościowych jak biżuteria. Z takich usług korzysta obecnie wiele firm, by zadbać o swoje mienie kompleksowo.

  Sprawdź już teraz, jakie firmy świadczą usługi inkaso oraz konwojowania w Twoim mieście lub w okolicy, aby wybrać taką, która będzie mogła zagwarantować Twojemu mieniu właściwą ochronę. Skorzystaj z naszego serwisu internetowego Usługeo i wybierz najkorzystniejszą obsługę w tej branży, by mieć pewność, że Twoje pieniądze oraz inne cenne ładunki będą właściwie zabezpieczone podczas przewozu do miejsca docelowego!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny