Konwoje i Inkaso

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

49 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Postaw na bezpieczny transport gotówki i wartościowych przedmiotów

Gdy należy przewieźć sporą sumę pieniędzy lub też inne przedmioty przedstawiające sobą wysoką wartość, lepiej nie kusić losu i skorzystać z usług profesjonalnych firm ochroniarskich. Mogą one zaoferować obsługę typu konwoje i inkaso, która polega na konwojowaniu ważnych ładunków, w tym także pieniędzy, aby mogły one bezpiecznie dotrzeć do celu. Chcesz zlecić taką obsługę? Sprawdź najlepsze firmy w swoim regionie za pomocą naszego serwisu internetowego Usługeo!

Świadczone przez firmy ochroniarskie usługi jak konwoje i inkaso polegają na odpowiednim zabezpieczeniu przewozu mienia przez uzbrojonych pracowników firmy ochroniarskiej. Są oni wyposażeni w broń palną, mają założone kamizelki kuloodporne, posiadają hełmy zabezpieczające. Również pozostają w stałej łączności pomiędzy sobą oraz pracownikami agencji ochrony. Przewóz odbywa się również za pomocą odpowiednio przygotowanego do tego celu samochodu, aby cenny ładunek mógł uzyskać maksymalny poziom zabezpieczenia.

  • Zleć konwoje i inkaso sprawdzonym firmom w Twoim mieście

Gdy prowadzona przez Ciebie działalność wymaga odpowiedniej ochrony wartościowych przedmiotów, w takim przypadku warto podjąć współpracę z agencjami ochroniarskimi specjalizującymi się w konwojowaniu oraz w inkaso. Agencje te mogą wówczas zaoferować pełne wsparcie, między innymi przy przewozie znacznych ilości gotówki z banków i innych instytucji finansowych, przy ochronie towarów wartościowych jak biżuteria. Z takich usług korzysta obecnie wiele firm, by zadbać o swoje mienie kompleksowo.

Sprawdź już teraz, jakie firmy świadczą usługi inkaso oraz konwojowania w Twoim mieście lub w okolicy, aby wybrać taką, która będzie mogła zagwarantować Twojemu mieniu właściwą ochronę. Skorzystaj z naszego serwisu internetowego Usługeo i wybierz najkorzystniejszą obsługę w tej branży, by mieć pewność, że Twoje pieniądze oraz inne cenne ładunki będą właściwie zabezpieczone podczas przewozu do miejsca docelowego!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk