Konsultacje Majątkowe

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Najlepsze oferty konsultacji majątkowych z Twojej okolicy dostępne w jednym miejscu

Nawet niewielki majątek zgromadzony na przestrzeni kilku lat można zacząć skutecznie pomnażać, nie ponosząc przy tym zbyt wysokiego ryzyka. Skuteczne zarządzanie swoim majątkiem i jego odpowiednie przechowywanie to klucz do sukcesu. Jeśli nie wiesz, ile wynosi Twój cały majątek lub w jakich składnikach go przechowywać, z pewnością pomogą Ci profesjonalne konsultacje majątkowe. Specjaliści z branży biznesu, bankowości i rynków finansowych mądrze doradzą Ci, co zrobić ze swoimi pieniędzmi i jak je ulokować, aby móc pomnożyć swój majątek bez ponoszenia ryzyka.

Istnieje wiele metod alokacji pieniędzy – możesz inwestować w nieruchomości, złoto, akcje i obligacje, całkiem inne instrumenty finansowe lub dowiedzieć się, gdzie przechowywać środki i jak z nich bezpiecznie korzystać. Konsultant majątkowy to osoba, która zna się na rynkach finansowych, ale też rozumie, że nie każdy klient chce inwestować oszczędzane przez całe życie pieniądze. Niektórzy preferują ich przechowywanie na tak zwaną czarną godzinę, zaś inni chcą wiedzieć, czy opłaca się im w danej chwili kupić dom, samochód, czy też opłacić dzieciom dobry kierunek studiów.

  • Znajdź konsultacje majątkowe spełniające Twoje oczekiwania

Na rynku możesz znaleźć wielu różnych doradców i specjalistów. Niektórzy z nich to osoby o bogatym doświadczeniu, które mają szeroki pogląd i wiedzą, jakie są najchętniej wybierane kierunki przez klientów danego pokroju. Inni zaś to młodzi ekonomiści, dla których rynki finansowe to tylko cyferki i którzy mogą nie spełnić Twoich oczekiwań i indywidualnych wymagań. Nasz serwis pomoże Ci znaleźć sprawdzone oferty konsultacji majątkowych z Twojego regionu i dopasuje je do Ciebie. Oszczędzisz w ten sposób sporo czasu i energii. 

Zamówienie usługi z zakresu konsultacji majątkowych jest dziecinnie proste. Wystarczy, że skorzystasz z tej opcji, a następnie wskażesz nam swoją lokalizację i opiszesz, na jakiej konkretnie usłudze Ci zależy. Nasi specjaliści zawężą zakres ofert do minimum, abyś otrzymał tylko tę w pełni odpowiadającą Twoim potrzebom. Usługeo to nowoczesny portal skupiający tylko rzetelnych i uczciwych usługodawców, którzy cieszą się nieposzlakowaną opinią. Nasi partnerzy mogą pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nich usług. Zapraszamy także do konsultacji biznesowych, w których masz szanse na profesjonalne wsparcie Twojego biznesu z twórcą i właścicielem brandu Usługeo Portal, oraz marek należących do Grupy Usługeo.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny