Konsultacje Majątkowe

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Najlepsze oferty konsultacji majątkowych z Twojej okolicy dostępne w jednym miejscu

  Nawet niewielki majątek zgromadzony na przestrzeni kilku lat można zacząć skutecznie pomnażać, nie ponosząc przy tym zbyt wysokiego ryzyka. Skuteczne zarządzanie swoim majątkiem i jego odpowiednie przechowywanie to klucz do sukcesu. Jeśli nie wiesz, ile wynosi Twój cały majątek lub w jakich składnikach go przechowywać, z pewnością pomogą Ci profesjonalne konsultacje majątkowe. Specjaliści z branży biznesu, bankowości i rynków finansowych mądrze doradzą Ci, co zrobić ze swoimi pieniędzmi i jak je ulokować, aby móc pomnożyć swój majątek bez ponoszenia ryzyka.

  Istnieje wiele metod alokacji pieniędzy – możesz inwestować w nieruchomości, złoto, akcje i obligacje, całkiem inne instrumenty finansowe lub dowiedzieć się, gdzie przechowywać środki i jak z nich bezpiecznie korzystać. Konsultant majątkowy to osoba, która zna się na rynkach finansowych, ale też rozumie, że nie każdy klient chce inwestować oszczędzane przez całe życie pieniądze. Niektórzy preferują ich przechowywanie na tak zwaną czarną godzinę, zaś inni chcą wiedzieć, czy opłaca się im w danej chwili kupić dom, samochód, czy też opłacić dzieciom dobry kierunek studiów.

  • Znajdź konsultacje majątkowe spełniające Twoje oczekiwania

  Na rynku możesz znaleźć wielu różnych doradców i specjalistów. Niektórzy z nich to osoby o bogatym doświadczeniu, które mają szeroki pogląd i wiedzą, jakie są najchętniej wybierane kierunki przez klientów danego pokroju. Inni zaś to młodzi ekonomiści, dla których rynki finansowe to tylko cyferki i którzy mogą nie spełnić Twoich oczekiwań i indywidualnych wymagań. Nasz serwis pomoże Ci znaleźć sprawdzone oferty konsultacji majątkowych z Twojego regionu i dopasuje je do Ciebie. Oszczędzisz w ten sposób sporo czasu i energii. 

  Zamówienie usługi z zakresu konsultacji majątkowych jest dziecinnie proste. Wystarczy, że skorzystasz z tej opcji, a następnie wskażesz nam swoją lokalizację i opiszesz, na jakiej konkretnie usłudze Ci zależy. Nasi specjaliści zawężą zakres ofert do minimum, abyś otrzymał tylko tę w pełni odpowiadającą Twoim potrzebom. Usługeo to nowoczesny portal skupiający tylko rzetelnych i uczciwych usługodawców, którzy cieszą się nieposzlakowaną opinią. Nasi partnerzy mogą pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nich usług. Zapraszamy także do konsultacji biznesowych, w których masz szanse na profesjonalne wsparcie Twojego biznesu z twórcą i właścicielem brandu Usługeo Portal, oraz marek należących do Grupy Usługeo.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny