Konsultacje Biznesowe

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

199 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Zamów profesjonalną konsultację biznesową i idź w kierunku sukcesu z właścicielem marki Usługeo

Potrzebujesz wsparcia w swoim biznesie? Masz dosyć przedstawień motywacyjnych? Guru, którzy nie wnoszą żadnej wartości i nie stoi za nimi żaden sukces? Lepiej nie mogłeś trafić. Przedsiębiorcy często zapominają o rozwoju osobistym czyli świadomości, która jest niezbędna do zaakceptowania realiów. Realiów, które możemy nazwać zasadami gry, dzięki którym możesz się wspinać na najwyższy poziom kreatywności, by dostosować właściwą strategię. Mówiąc o świadomości nie można, nie wspomnieć o zmianie mentalności, która pozwoli podejść do każdego tematu z racjonalnym nastawieniem. Wyobraź sobie, że burzysz ścianę małym młotkiem, a mimo to nie widzisz pożądanego efektu i z niewiadomych przyczyn, nie sięgasz po efektywne narzędzia. Tak też jest w biznesie, stosujesz te same rozwiązania lub zmieniasz na półśrodki i dziwisz się, że nie ma oczekiwanego rezultatu. W tym zdaniu kryje się cała esencja przedsiębiorczości, ponieważ biznes wymaga coraz więcej kreatywności, wdrażania i stosowania wszelkich dostępnych narzędzi. Jest to niekończący się proces, do którego musisz posiadać dobry fundament. 

Świadomość to nie tylko umiejętność szerokiego spojrzenia, ale także umiejętność łączenia kropek i wiary w siebie, którą możesz wypracować. Pomyśl ile błędów możesz uniknąć kiedy masz obok siebie najbardziej doświadczonych przedsiębiorców, którzy doskonale wiedzą, jak odnaleźć się w tym procesie. Każdą czynność traktują czysto zadaniowo, dzięki temu poznasz zaawansowane techniki i wyłączysz zbędne emocje. Zadaniowe traktowanie każdego aspektu to tylko początek Twojej przemiany. Wraz z naszymi konsultacjami otrzymasz niezbędne kontakty do usprawnienia Twojego biznesu. Unikniesz błędnych decyzji. Począwszy od rozłożenia na czynniki pierwsze Twojego biznesu, poprzez zaplanowane wdrożenie najlepszych rozwiązań. Oczywiście nie zapominamy o optymalizacji podatkowej, która będzie kolejnym krokiem.

Biznes z najlepszymi przedsiębiorcami w Polsce 

Usługeo współpracuje z przedsiębiorcami, którzy mają ogromne doświadczenie, a biznes jest ich pasją, potrafią łączyć kilka projektów jednocześnie w całkowicie różnych branżach. Dobrym przykładem przedsiębiorcy działającego na wielu płaszczyznach jest wspomniany na wstępie Maciej Gołębiowski założyciel portalu – Usługeo Portal oraz właściciel kilku marek wchodzących w skład Grupy Usługeo. Dzięki nieograniczonym kontaktom, doświadczeniu, pasji do psychologii i otwartemu umysłowi, Maciej dopasuje odpowiedniego przedsiębiorcę lub sam podejmie się uzdrowienia Twojego biznesu. Ważne jest również, aby wybrany konsultant biznesowy znał się na Twojej branży i mógł odnieść się do konkretnej sytuacji. Prowadzenie własnego biznesu nigdy nie było prostym zadaniem niezależnie od branży, szczególnie kiedy osoby tworzące prawo zmieniają zasady gry z dnia na dzień. Na szczęście do Twojej dyspozycji są konsultacje biznesowe świadczone przez specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kompetencje i wiedzę.  Specjaliści do spraw biznesu to osoba, której nie brakuje doświadczenia na rozmaitych rynkach. Szczegółowo bada konkretną kwestię, aby doradzić klientowi lub jego firmie.

 

  • Konsultacja zawiera: około 4 godziny spotkania z topowym przedsiębiorcą, utrzymanie kontaktu telefonicznego w celu wdrożenia ustalonych założeń . Przekazania niezbędnych kontaktów do najlepszych specjalistów, którzy docelowo usprawnią Twój biznes.
  • Koszt konsultacji zaczyna się od kwoty 9.800 zł do 19.900 zł.
  • W ofercie Portalu Usługeo znajdziesz także, usługę Audyt Twojego Biznesu, która jest rozbudowaną usługą Konsultacji Biznesowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi.
  • Opłać dostęp jeśli oczekujesz pilnego kontaktu z właścicielem marki Usługeo, który jest osobą decyzyjną w kwestii dopasowania odpowiedniego przedsiębiorcy do konsultacji. Opłata w usłudze Konsultacje Biznesowe będzie odliczana w całości, w przypadku skorzystania z usługi.

 

 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny