Inteligentny Dom

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Poznaj oferty inteligentnych domów w Twojej okolicy i znajdź odpowiednią nieruchomość dla siebie

Dom to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Zwykle zależy nam na tym, aby był funkcjonalny, praktyczny i bezpieczny. Wszystkie te cechy posiada inteligentny dom, który często projektowany jest pod określone potrzeby jego właściciela. Dzisiaj inteligentne domy sprzedają się bardzo dobrze, podobnie jak usługi ich planowania i instalowania w nich nowoczesnych systemów. Nie trudno jest więc znaleźć specjalistów zajmujących się tym obszarem. Warto wybierać jednak spośród firm najlepszych i cieszących się nieposzlakowaną opinią. Poza tym, wiele osób zaleca, aby zwracać uwagę na koszty i nie dać się oszukać.

Jeśli interesują Cię oferty inteligentnych domów z Twojej okolicy lub w konkretnej lokalizacji, nasz serwis pomoże Ci znaleźć tę najbardziej trafną, spełniającą wszystkie Twoje wymagania. Znajdziemy dla Ciebie również osoby zajmujące się projektowaniem tego typu nieruchomości, czy wdrażaniem systemów. Wskaż nam swój region i opisz na czym dokładnie ma polegać zamawiana usługa, a my zapewnimy prawdziwych ekspertów. Ze swojej strony gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nich usług, ponieważ Usługeo podejmuje współpracę tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami

Inteligentny dom dopasowany do Twoich indywidualnych wymagań i potrzeb

Każdy taki dom może być zaplanowany zupełnie inaczej. Wiele z nich posiada te same rozwiązania i umożliwia sterowanie przy pomocy wygodnego panelu, pilota lub nawet smartfona. Znajdując się z dala od domu można włączyć ogrzewanie, ustawić otwieranie się żaluzji zewnętrznych o konkretnej godzinie, czy nawet zaparzyć kawę. To, co kiedyś mogliśmy zobaczyć tylko na filmach gwarantują nam najprostsze inteligentne domy oferowane coraz częściej przez popularnych deweloperów.

Dobrzy specjaliści są również w stanie zaproponować różnego rodzaju udogodnienia i zmiany, które sprawią, że posiadana już nieruchomość stanie się znacznie bardziej funkcjonalna i bezpieczna. Warto pamiętać o tym, że inteligentne domy nie tylko ułatwiają życie ich mieszkańców, ale przede wszystkim skutecznie oszczędzają energię elektryczną. Często wyposażone są we własne źródła takiej energii i są ekologiczne. Znajdź u nas ofertę inteligentnego domu dla siebie, taką, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny