Ubezpieczenia Grupowe

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Wybierz tanie i dobre ubezpieczenia grupowe 

  Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników lub podopiecznych – wybierz najlepsze ubezpieczenia grupowe z pomocą naszego serwisu Usługeo! Razem z nami znalezienie polisy grupowej na życie jest bardzo łatwe i szybkie, a przystąpienie do niej możliwe jest również za pośrednictwem Internetu. Sprawdź oferty towarzystw ubezpieczeniowych stworzone specjalnie z myślą o Tobie!

  Ubezpieczenia grupowe to specjalny rodzaj polis na życie, które najczęściej kupowane są przez przedsiębiorstwa, banki, placówki edukacyjne, wychowawcze i inne, by zapewnić właściwy poziom bezpieczeństwa dla osób, które im podlegają, na przykład pracowników, klientów czy uczniów. Polisa grupowa pozwala na uzyskanie odszkodowania w wielu sytuacjach, między innymi w przypadku zgonu ubezpieczonego, śmierci bliskich dla niego osób, poważnych chorób czy nieszczęśliwych wypadków. Wysokość odszkodowania jest związana z maksymalną sumą ubezpieczenia, a tym samym z jego kosztem.

  Poznaj oferty ubezpieczeń grupowych dopasowane do Twoich wymagań

  Jeżeli chcesz zdecydować się na zawarcie umowy ubezpieczenia grupowego, w pierwszej kolejności porównaj dostępne propozycje, by dopasować dla siebie i osób, które mają z niego korzystać, optymalny profil ochrony i poziom kosztów. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują polisy w wielu wariantach do wyboru – także z opcją elastycznego dopasowania, dlatego najlepiej sprawdzić kalkulacje u różnych ubezpieczycieli po kolei.

  Razem z naszym serwisem internetowym Usługeo znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia grupowego staje się bardzo proste. Współpracujące z nami towarzystwa oraz agenci ubezpieczeniowi mogą przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę, która będzie obejmowała wszystkie Twoje wymagania. By ją otrzymać, po prostu wypełnij dostępny na naszej stronie formularz, aby otrzymać indywidualną propozycję ubezpieczeniową. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników, uczniów oraz innych osób, które korzystają z Twoich usług – wybierz najlepszą polisę grupową razem z serwisem Usługeo!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny