Ubezpieczenia Grupowe

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Wybierz tanie i dobre ubezpieczenia grupowe 

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników lub podopiecznych – wybierz najlepsze ubezpieczenia grupowe z pomocą naszego serwisu Usługeo! Razem z nami znalezienie polisy grupowej na życie jest bardzo łatwe i szybkie, a przystąpienie do niej możliwe jest również za pośrednictwem Internetu. Sprawdź oferty towarzystw ubezpieczeniowych stworzone specjalnie z myślą o Tobie!

Ubezpieczenia grupowe to specjalny rodzaj polis na życie, które najczęściej kupowane są przez przedsiębiorstwa, banki, placówki edukacyjne, wychowawcze i inne, by zapewnić właściwy poziom bezpieczeństwa dla osób, które im podlegają, na przykład pracowników, klientów czy uczniów. Polisa grupowa pozwala na uzyskanie odszkodowania w wielu sytuacjach, między innymi w przypadku zgonu ubezpieczonego, śmierci bliskich dla niego osób, poważnych chorób czy nieszczęśliwych wypadków. Wysokość odszkodowania jest związana z maksymalną sumą ubezpieczenia, a tym samym z jego kosztem.

Poznaj oferty ubezpieczeń grupowych dopasowane do Twoich wymagań

Jeżeli chcesz zdecydować się na zawarcie umowy ubezpieczenia grupowego, w pierwszej kolejności porównaj dostępne propozycje, by dopasować dla siebie i osób, które mają z niego korzystać, optymalny profil ochrony i poziom kosztów. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują polisy w wielu wariantach do wyboru – także z opcją elastycznego dopasowania, dlatego najlepiej sprawdzić kalkulacje u różnych ubezpieczycieli po kolei.

Razem z naszym serwisem internetowym Usługeo znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia grupowego staje się bardzo proste. Współpracujące z nami towarzystwa oraz agenci ubezpieczeniowi mogą przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę, która będzie obejmowała wszystkie Twoje wymagania. By ją otrzymać, po prostu wypełnij dostępny na naszej stronie formularz, aby otrzymać indywidualną propozycję ubezpieczeniową. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników, uczniów oraz innych osób, które korzystają z Twoich usług – wybierz najlepszą polisę grupową razem z serwisem Usługeo!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny