Geodeta

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Lokalne oferty geodetów przygotowane dla Ciebie

Geodezja to branża wymagająca nie tylko wiedzy kierunkowej, ale również precyzji, dokładności i odpowiedniej kondycji fizycznej. Bardzo często geodeta zmuszony jest do pracy w terenie, która zajmuje całe tygodnie. Niezależnie od warunków pogodowych, czy pory roku trzeba spędzać na zewnątrz całe tygodnie i jednocześnie rzetelnie wykonywać swoje obowiązki. Geodeci bardzo często zatrudniani są również w urzędach i różnego rodzaju biurach, a ich praca ogranicza się do zadań wykonywanych przed komputerem. Szeroko rozumiane usługi geodezyjne zamawiają też osoby prywatne i firmy.

Niezależnie od tego, czy planujesz inwestycję w postaci budowy drogi, chcesz zaktualizować mapę, czy dokładnie zmierzyć działkę ewidencyjną, powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalnego geodety, który posługuje się pieczątką i bierze odpowiedzialność za wykonane pomiary i mapy. W sieci można bez trudu znaleźć oferty geodetów, jednak najlepiej wybierać specjalistów doświadczonych i sprawdzonych, którzy mogą pochwalić się tylko pozytywnymi opiniami. Dzięki naszemu serwisowi nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie ogłoszenia spełniającego wszystkie Twoje wymagania. Usługeo to miejsce, gdzie wygodnie i szybko zamówisz usługę geodety, a my przedstawimy Ci tylko aktualną ofertę z Twojego regionu.

  • Usługi geodezyjne dla firm i urzędów

Nasz serwis swoje usługi oferuje zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz urzędom. Jeśli poszukujesz geodety do stałej współpracy, na pewno znajdziesz ją z nami. Również w przypadku pojedynczego zlecenia zapewnimy Ci odpowiedniego usługodawcę, który zaproponuje korzystne warunki finansowe. Z naszym portalem współpracują tylko sprawdzeni geodeci z całej Polski. O ich profesjonalizmie mogą świadczyć same pozytywne opinie innych użytkowników.

Każdy geodeta, którego ofertę Ci przedstawimy dysponuje nowoczesnym sprzętem spełniającym wszystkie wymagania i posiada doświadczenie. Pamiętaj, że samo wykształcenie nie jest jednoznaczne ze znajomością wykonywania zawodu geodety, który jest wymagający i może być świadczony tylko przez osoby o odpowiednich umiejętnościach i cechach charakteru. Znajdź geodetę z Twojego regionu i skorzystaj z naszej pomocy już dziś. Zapraszamy!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny