Fotograf

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Dobry i sprawdzony fotograf gotowy przyjąć Twoje zlecenie

Zdarzają się w naszym życiu chwile, które warto uwiecznić na pamiątkowych zdjęciach. W takiej sytuacji najlepiej sprawdza się profesjonalny fotograf, który posiada odpowiednie umiejętności, doświadczenie, a przede wszystkim nowoczesny sprzęt wysokiej klasy. Wielu amatorów świadczy usługi fotograficzne, ponieważ jest to ich pasja, jednak nie można powiedzieć, że są to usługi na najwyższym poziomie. Tylko osoba sprawdzona, posiadająca bogate portfolio i mogąca się pochwalić wieloma pozytywnymi opiniami jest godna tego, aby powierzyć jej możliwość upamiętnienia chwil takich, jak wesele, ślub, komunia, czy chrzciny.

Fotografia to dziedzina sztuki, która jak każda inna idzie z duchem czasu. Wynika to przede wszystkim ze zmian technologicznych, które zachodzą w bardzo szybkim tempie. Tylko profesjonalista, który trzyma rękę na pulsie, cały czas się uczy i dysponuje nowoczesnymi aparatami może być pewnym wyborem. Bardzo istotne jest również to, aby fotograf posiadał talent i miał swoje własne spojrzenie. Wówczas jego zdjęcia to przepiękna pamiątka na wiele lat.

Sesje zdjęciowe na różne okazje – oferty fotografów

Obecnie bardzo modne stało się wykonywanie rodzinnych sesji zdjęciowych – narzeczeńskiej, ślubnej, ciążowej, noworodkowej, czy z dziećmi. Takie sesje mają miejsce w studio fotografa, ale równie często w przestrzeni publicznej, czy na łonie natury. Dobry fotograf jest w stanie zaproponować szereg ciekawych opcji i przedstawić swoje własne, unikalne pomysły na taką sesję. Liczy się tu własna inwencja oraz podejście artystyczne.

Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa dla siebie lub dla swojej firmy i zależy Ci na osobie sprawdzonej, skorzystaj z pomocy Usługeo. Znajdziemy dla Ciebie oferty fotografów spełniających zadane kryteria, którzy podejmują zlecenia w danym regionie. Napisz nam, jaki ma być charakter usługi i czego oczekujesz od profesjonalisty, a dzięki takim informacjom jeszcze lepiej dopasujemy ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami już dziś!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny