Doradztwo Majątkowe

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

10 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Profesjonalne doradztwo majątkowe w Twoim regionie

Każdy z nas chciałby żyć dostatnio i na odpowiednim poziomie. Nie każdy zna się jednak na rynkach finansowych i wie, co zrobić ze swoimi pieniędzmi, aby te same na siebie pracowały. Dobrze inwestowane oszczędności mogą się przecież mnożyć, a Ty w tym czasie nic nie robisz. W takiej sytuacji doskonałym wyborem jest profesjonalny doradca majątkowy, który najpierw zapozna się z tym, co udało Ci się do tej pory zgromadzić i dowie, jakie są Twoje cele. Nawet niewielkie oszczędności warto jest zamieniać w kolejne. Pieniądze nigdy nie powinny być trzymane w szufladzie, ani na zwykłym koncie, jeśli mają na siebie zarabiać.

  • Doradcy majątkowi do Twojej dyspozycji

Dobry i doświadczony doradca majątkowy powinien wiedzieć, czy jego klient chce zaryzykować, czy też obawia się takich inwestycji zależy mu na pewnym zysku. Istnieje wiele sposobów na inwestowanie pieniędzy. Giełda forex, opcje binarne, kryptowaluty, zakup złota, czy nieruchomości, to tylko najpopularniejsze możliwości, z jakich korzystają dziś klienci takich osób. Doradztwo majątkowe nie ogranicza się jednak tylko do inwestowania. Niekiedy warto zmienić rachunek bankowy, zdecydować się na wspólne rozliczanie podatków z małżonkiem lub wyodrębnienie swojego majątku i podpisanie rozdzielności majątkowej. Warto zaufać doświadczonej osobie, która miała już okazję pomóc wielu różnym klientom i sprawić, że ich majątek jedynie się zwiększał.

Znajdź doradcę majątkowego dla siebie już dziś

Dzięki pomocy naszego serwisu odpowiedni doradca majątkowy szybko może zapukać do Twoich drzwi. Nie marnuj już czasu na przeglądanie setek różnych ofert w sieci. Podaj nam jedynie swoją lokalizację i napisz pokrótce, jaki miałby być zakres takiej usługi. Nasz portal współpracuje tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, dlatego mamy pewność, że przedstawimy Ci opcje korzystne i pewne. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej wygodnej pomocy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk