Doradztwo Majątkowe

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Profesjonalne doradztwo majątkowe w Twoim regionie

  Każdy z nas chciałby żyć dostatnio i na odpowiednim poziomie. Nie każdy zna się jednak na rynkach finansowych i wie, co zrobić ze swoimi pieniędzmi, aby te same na siebie pracowały. Dobrze inwestowane oszczędności mogą się przecież mnożyć, a Ty w tym czasie nic nie robisz. W takiej sytuacji doskonałym wyborem jest profesjonalny doradca majątkowy, który najpierw zapozna się z tym, co udało Ci się do tej pory zgromadzić i dowie, jakie są Twoje cele. Nawet niewielkie oszczędności warto jest zamieniać w kolejne. Pieniądze nigdy nie powinny być trzymane w szufladzie, ani na zwykłym koncie, jeśli mają na siebie zarabiać.

  • Doradcy majątkowi do Twojej dyspozycji

  Dobry i doświadczony doradca majątkowy powinien wiedzieć, czy jego klient chce zaryzykować, czy też obawia się takich inwestycji zależy mu na pewnym zysku. Istnieje wiele sposobów na inwestowanie pieniędzy. Giełda forex, opcje binarne, kryptowaluty, zakup złota, czy nieruchomości, to tylko najpopularniejsze możliwości, z jakich korzystają dziś klienci takich osób. Doradztwo majątkowe nie ogranicza się jednak tylko do inwestowania. Niekiedy warto zmienić rachunek bankowy, zdecydować się na wspólne rozliczanie podatków z małżonkiem lub wyodrębnienie swojego majątku i podpisanie rozdzielności majątkowej. Warto zaufać doświadczonej osobie, która miała już okazję pomóc wielu różnym klientom i sprawić, że ich majątek jedynie się zwiększał.

  Znajdź doradcę majątkowego dla siebie już dziś

  Dzięki pomocy naszego serwisu odpowiedni doradca majątkowy szybko może zapukać do Twoich drzwi. Nie marnuj już czasu na przeglądanie setek różnych ofert w sieci. Podaj nam jedynie swoją lokalizację i napisz pokrótce, jaki miałby być zakres takiej usługi. Nasz portal współpracuje tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, dlatego mamy pewność, że przedstawimy Ci opcje korzystne i pewne. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej wygodnej pomocy.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny