Detektyw

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

49 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Prywatny detektyw dla klientów indywidualnych i firm

Agencje detektywistyczne mogą zaoferować swoim klientom kompleksową obsługę związaną z pozyskiwaniem wartościowych informacji i bezpieczeństwem. Z ich obsługi warto skorzystać wtedy, gdy konieczne jest uzyskanie ważnych dowodów. Gdy także chcesz otrzymać pomoc detektywa, ale nie wiesz, gdzie jej szukać, nasz serwis z usługami Usługeo może zasugerować najlepszych detektywów w Twojej okolicy!

W prywatnych agencjach detektywistycznych można skorzystać z szerokiej gamy usług. Detektyw może pomóc między innymi przy sprawach rozwodowych, może sprawdzić bezpieczeństwo dziecka, może zająć się poszukiwaniem osób zaginionych oraz poszukiwaniem zaginionego mienia. Również agencje świadczą szeroką gamę usług dla klientów biznesowych. W tym przypadku obsługa polega między innymi na sprawdzaniu wiarygodności kontrahentów, przeprowadzaniu wywiadów gospodarczych, ustalaniu sprawców kradzieży, wykrywaniu działań nieuczciwej konkurencji czy też wykrywaniu bezprawnego wykorzystania znaków towarowych. Dodatkowo za pośrednictwem agencji można także wykonać badania medyczne jak badania DNA, w tym badania ojcostwa.

  • Najlepszy detektyw do usług w Twoim regionie

Od doświadczenia, ale również kontaktów czy stosowanych technik zależy skuteczność działań detektywistycznych. Właśnie dlatego tak ważna jest odpowiednia agencja detektywistyczna, która będzie mogła zaoferować swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Warto wtedy zapoznać się z różnymi ofertami detektywów, aby mieć pewność, że świadczone przez nich usługi rzeczywiście przyniosą odpowiedzi na nurtujące pytania.

Gdy chcesz, aby Twoją sprawą zajął się sprawdzony detektyw, w naszym serwisie internetowym Usługeo możesz natychmiast sprawdzić dostępne oferty w tej branży dla swojego regionu. Musisz tylko wybrać interesujący Cię region, a my będziemy mogli zasugerować najlepszą propozycję. Gdy potrzebne są wiarygodne informacje pozyskane przez detektywa, warto postawić na ekspertów w swojej dziedzinie!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny