Auto Najem Długoterminowy

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Długoterminowy najem aut dla firm i Klientów indywidualnych na najlepszych warunkach

Twoje auto jest zepsute i wymaga długotrwałej naprawy? Sprzedałeś swój stary samochód i jeszcze nie zdecydowałeś się na nowy? A może nie chcesz posiadać własnego pojazdu i chcesz wynająć samochód na dłużej? Zależy Ci na konkretnym standardzie i wyposażeniu? Auto najem długoterminowy to idealna usługa dla Ciebie. Skorzystaj z usług lokalnej firmy, która posiada całą flotę różnych pojazdów – nowoczesnych, bezpiecznych i ekonomicznych.

Dzięki Usługeo wynajem aut z Twojej okolicy jest wyjątkowo prosty. Wystarczy, że zdecydujesz się na zamówienie usługi. Wskaż nam jaka jest Twoja lokalizacja lub w jakim mieście będziesz chciał wynająć auto, gdzie je oddasz i jak długo może potrwać czas najmu pojazdu. Napisz również, na jakim samochodzie Ci zależy, czy masz jakieś preferencje i potrzeby. My szybko i sprawnie dokonamy selekcji wszystkich ofert dotyczących najmu samochodów. Wybierzemy dla Ciebie jedynie te, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.

  • Auto najem długoterminowy na terenie całej Polski

Większość firm to duże korporacje, które mają swoje siedziby w dużych miastach Polski i zapewniają możliwość odbioru samochodu i jego zwrotu w każdej ze swoich placówek. Ważne jest, aby wcześniej ustalić wszelkie warunki najmu. Decydując się na długoterminowy najem aut możesz liczyć na korzystniejsze warunki cenowe. Wszystkie samochody są oczywiście ubezpieczone i posiadają pakiet assistance. Z opcji długoterminowego wypożyczenia samochodu możesz też skorzystać, jeśli Twój samochód jest długo w naprawie i Twój ubezpieczyciel zapewnia pojazd zastępczy.

Wybierając renomowaną firmę, z którą współpracuje Usługeo możesz mieć pewność, że wynajmujesz samochód nowoczesny, w pełni sprawny, bezpieczny, ale również ekonomiczny i oszczędny. Większość z usługodawców, salonów samochodowych w swojej ofercie ma luksusowe i ekskluzywne pojazdy o wysokim standardzie. Dzięki czemu możesz poczuć się za ich kierownicą wyjątkowo. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć auto najem, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny