Auto Najem Długoterminowy

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Długoterminowy najem aut dla firm i Klientów indywidualnych na najlepszych warunkach

  Twoje auto jest zepsute i wymaga długotrwałej naprawy? Sprzedałeś swój stary samochód i jeszcze nie zdecydowałeś się na nowy? A może nie chcesz posiadać własnego pojazdu i chcesz wynająć samochód na dłużej? Zależy Ci na konkretnym standardzie i wyposażeniu? Auto najem długoterminowy to idealna usługa dla Ciebie. Skorzystaj z usług lokalnej firmy, która posiada całą flotę różnych pojazdów – nowoczesnych, bezpiecznych i ekonomicznych.

  Dzięki Usługeo wynajem aut z Twojej okolicy jest wyjątkowo prosty. Wystarczy, że zdecydujesz się na zamówienie usługi. Wskaż nam jaka jest Twoja lokalizacja lub w jakim mieście będziesz chciał wynająć auto, gdzie je oddasz i jak długo może potrwać czas najmu pojazdu. Napisz również, na jakim samochodzie Ci zależy, czy masz jakieś preferencje i potrzeby. My szybko i sprawnie dokonamy selekcji wszystkich ofert dotyczących najmu samochodów. Wybierzemy dla Ciebie jedynie te, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.

  • Auto najem długoterminowy na terenie całej Polski

  Większość firm to duże korporacje, które mają swoje siedziby w dużych miastach Polski i zapewniają możliwość odbioru samochodu i jego zwrotu w każdej ze swoich placówek. Ważne jest, aby wcześniej ustalić wszelkie warunki najmu. Decydując się na długoterminowy najem aut możesz liczyć na korzystniejsze warunki cenowe. Wszystkie samochody są oczywiście ubezpieczone i posiadają pakiet assistance. Z opcji długoterminowego wypożyczenia samochodu możesz też skorzystać, jeśli Twój samochód jest długo w naprawie i Twój ubezpieczyciel zapewnia pojazd zastępczy.

  Wybierając renomowaną firmę, z którą współpracuje Usługeo możesz mieć pewność, że wynajmujesz samochód nowoczesny, w pełni sprawny, bezpieczny, ale również ekonomiczny i oszczędny. Większość z usługodawców, salonów samochodowych w swojej ofercie ma luksusowe i ekskluzywne pojazdy o wysokim standardzie. Dzięki czemu możesz poczuć się za ich kierownicą wyjątkowo. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć auto najem, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny