Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

O Nas

Usługeo to portal o zasięgu ogólnopolskim, dedykowany klientom, którzy poszukują najlepszych i rzetelnych wykonawców w swoim fachu, mając do dyspozycji kilkaset usług z rozmaitych branż.

Dzięki naszemu serwisowi nie musisz poszukiwać fachowców z polecenia lub na własną rękę, ryzykując iż wykonawca, na którego trafisz z rzetelnością będzie miał tyle wspólnego co przysłowiowy „piernik do wiatraka”.

Z Usługeo zyskujesz dostęp do starannie wyselekcjonowanych fachowców z minimum kilkuletnim doświadczeniem i referencjami, potwierdzającymi jakość wykonywanej pracy. Każdy wykonawca jest starannie profilowany i przydzielany do Twojego zlecenia na podstawie doświadczenia, opinii oraz dostępności. Do tego zadania stworzyliśmy specjalny zespół kontroli jakości – Usługeo Smart, który zajmuje się selekcjonowaniem wykonawców usług z każdej branży. Dzięki temu zyskujesz gwarancję najwyższej jakości wykonywanej usługi oraz efektu pracy na miarę swoich oczekiwań.

Wystarczy, że wybierzesz kategorię, rodzaj usługi, wypełnisz formularz a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów. 

Nad wszystkim czuwa nasz zespół, który zadba o jak najlepszy przebieg realizacji usługi oraz udzieli Tobie wsparcia merytorycznego i konsultacji w razie potrzeby. Wszelkie informacje o kosztach, znajdziesz w opisie wybranej usługi, tuż przed formularzem zgłoszeniowym. Brak informacji o kosztach, oznacza brak opłaty pobieranej za dostarczenie fachowców. Dowiedz się więcej wybierając poszukiwaną usługę.

Zapraszamy do współpracy, zacznij pracę z naszym zespołem. 

 

Z wyrazami szacunku

Grupa Usługeo

Uslugeo.pl

 

Szukaj Fachowca Jak Zamawiać Usługi w Usługeo. Znajdź Fachowca Usługeo
Strona główna
Jak zamówić
Wybierz usługę