Usługeo to portal o zasięgu ogólnopolskim, dedykowany klientom, którzy poszukują najlepszych i rzetelnych wykonawców w swoim fachu, mając do dyspozycji kilkaset usług z rozmaitych branż.

Dzięki naszemu serwisowi nie musisz poszukiwać fachowców z polecenia lub na własną rękę, ryzykując iż wykonawca, na którego trafisz z rzetelnością będzie miał tyle wspólnego co przysłowiowy „piernik do wiatraka”.

Z Usługeo zyskujesz dostęp do starannie wyselekcjonowanych fachowców z minimum kilkuletnim doświadczeniem i referencjami, potwierdzającymi jakość wykonywanej pracy. Każdy wykonawca jest starannie profilowany i przydzielany do Twojego zlecenia na podstawie doświadczenia, opinii oraz dostępności. Do tego zadania stworzyliśmy specjalny zespół kontroli jakości – Usługeo Smart, który zajmuje się selekcjonowaniem wykonawców usług z każdej branży. Dzięki temu zyskujesz gwarancję najwyższej jakości wykonywanej usługi oraz efektu pracy na miarę swoich oczekiwań.

Wystarczy, że wybierzesz kategorię, rodzaj usługi, wypełnisz formularz a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów. 

Nad wszystkim czuwa nasz zespół, który zadba o jak najlepszy przebieg realizacji usługi oraz udzieli Tobie wsparcia merytorycznego i konsultacji w razie potrzeby. Wszelkie informacje o kosztach, znajdziesz w opisie wybranej usługi, tuż przed formularzem zgłoszeniowym. Brak informacji o kosztach, oznacza brak opłaty pobieranej za dostarczenie fachowców. Dowiedz się więcej wybierając poszukiwaną usługę.

Zapraszamy do współpracy, zacznij pracę z naszym zespołem. 

 

Z wyrazami szacunku

Grupa Usługeo

Uslugeo.pl